
Hent sponsede billetter til Ravens-Byåsen
Onsdag 5.februar kommer Byåsen til Skedsmohallen. Laget fra Trondheim ledes av tidligere Ravens-trener Ane Mällberg. Best av alt, billettene til kampen er sponset av DNB!
I høst spilte lagene jevnt, men det var trønderne som trakk det lengste strået. Både Byåsen og Ravens har vist god formkurve på nyåret, så det er ventet nok et spennende og underholdende oppgjør.
Les også: Tett og spennende mot Byåsen (13/10-24)
Til tross for en krevende skadesituasjon har Romerikslaget vist god utvikling. Flere spillere ser ut til å ha håndballformen inne. Det samme kan sies om Byåsen. Aurora Hatle, Janne Eklo og Mathilde Arnstad er ledende spillere. Arnstad som også er lagets kaptein, så ut til å være tapt for trønderne fra kommende sommer, men etter Vipers konkurs tyder det på at hun blir værende i Trondheim.
Ravens håper på fulle tribuner. Kampen sponses av DNB som sørger for at det er mulig å hente gratis billetter med promokoden «DNB25» på nettstedet for salg. Dersom man ikke allerede benytter Romerike Ravens App (kan lastes ned fra Apple Store og Google Play), registrerer man seg som bruker for å laste ned billetter.
